Dlouhá léta se šuškalo, že Counter-Strike 2 vyjde někdy v budoucnu a nyní se více než kdy jindy zdá, že se to naplní.

Richard Lewis, eSportový novinář, turnajový hostitel a analytik, který je velmi prominentní v komunitě Counter-Strike, informoval ze zdrojů, že Counter-Strike 2 je skutečně na cestě.

Podle Lewise: „Nová verze je téměř jistě nastavena na vydání pod pracovním názvem Counter-Strike 2 a předběžné datum vydání beta verze je plánováno na březen s termínem vydání 1. dubna.“ Snad to nebude apríl.

Lewis také uvádí, že CSGO 2 má 128 tick server, aby to bylo v souladu s Valorantem od s Riot Games. Kromě toho zpráva tvrdí, že „Hra je také nastavena tak, aby obsahovala mnohem více vylepšený systém vytváření zápasů s funkcemi.“

Přečti si  Call of Duty: Black Ops 6 Early Access Beta se uskuteční od 30. srpna do 4. září

Zpráva přichází po aktualizacích ovladačů NVIDIA, které odkazují na „CSGOS2“ , což je považováno za novou hru/aktualizaci. Podle @gabefollower na Twitteru je CSGO2 v QA od prosince 2022, ačkoli bylo zmíněno, že  to „nemůže potvrdit na 100 %“.

Nové zprávy a úniky informací jsou jistě pro komunitu hráčů vzrušující, ovšem zatím není jisté, co to znamená pro původní hru a zda ji Counter-Strike 2 zcela nahradí. Ale co je důležitější, co to znamená pro vzhledy hráčů? Counter-Strike skiny dosahují hodnoty desítek tisíc dolarů, takže bychom očekávali, že pokud jsou zvěsti o aktualizaci pravdivé, Valve bude muset řešit, co se stane v okamžiku oznámení. Asi všichni doufají, že je bude možné přenést do nově aktualizovaného titulu.

Přečti si  The Wolf Among Us 2 se ukazuje na nových obrázcích

Co si myslíte o brzkém vydání Counter-Strike 2?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno