Nyní jsme oficiálně necelý týden od zahájení vysoce očekávaného Cyberpunku 2077 od polského studia CD Projekt Red, ve kterém je Keanu Reeves jako klíčová příběhová postava. CD Projekt Red nyní potvrdil, kdy se hra celosvětově odemkne a kdy bude k dispozici pro předběžné načtení.

Začněme s předběžným načítáním. Zákazníci, kteří si hru předobjednali digitálně na PC, si ji budou moci předem načíst od pondělí 7. prosince. Pokud jste si hru objednali prostřednictvím GOG, budete moci začít s předběžným načítáním ve 12:00 SEČ. Pro ty, kteří používají Steam a Epic Games Store, můžete začít s předběžným načítáním v 17:00 SEČ.

Pro ty, kteří si předobjednali  Cyberpunk 2077 digitálně na konzolích, jsou objednávky pro Xbox k dispozici k předběžnému načtení od včerejška 3. prosince. U PlayStationu začíná předběžné načítání „2 dny před datem vydání“. Pro ty, kteří používají PC a Stadia, je podrobně uvedeno, že  Cyberpunk 2077  se plně odemkne současně po celém světě, jakmile se datum změní na 10. prosince v 12:00 GMT. Pro ty, kteří jsou na konzolích, se hra odemkne a bude k dispozici o půlnoci bez ohledu na časové pásmo. U nás to vychází na 10. prosince v 1:00 hodinu ráno. Níže se můžete podívat na podrobnou mapu.

Cyberpunk 2077  vyjde 10. prosince pro PC, Xbox One, Xbox Series X / S, PS4, PS5 a Google Stadia.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno