Když na E3 2018 vývojáři ze studia CD Projekt Red odhalili gameplay záběry ze hry Cyberpunk 2077 a následně je po Gamescomu 2018 představili také veřejnosti, tak se řada hráčů a fanoušků začala ptát, zda toto připravované RPG bude optimalizované také pro současný konzolový hardware.

Podle hlavního Cinematic animátora, kterým je Maciej Pietras studio od začátku optimalizovalo hru pro současnou generaci herních konzolí a PC. Dle jeho slov hardware nijak neomezuje samotnou hru. Maciej také uvedl, že vývojáři od samotného začátku přemýšleli nad tím, jak jak implementovat funkce jako globální osvětlení, aniž by příliš kladlo důraz na hardware. To znamená, že CD Projekt Red od samotného počátku vývoje počítal s tím, že hra vyjde na aktuální generaci konzolí, což je jistě velmi příjemná zpráva.

Ve skutečnosti jsme od zýačátku věděli, že vyvíjíme hru pro PC, PS4 a Xbox One. A proces optimalizace začal hned na začátku.

Přečti si  Členové Xbox Insider se mohou zaregistrovat, aby si mohli zarezervovat a zakoupit Xbox Series X / S

Tato informace by také mohla potvrdit nedávnou zprávu od tureckého vydavatele, který uvedl, že Cyberpunk 2077 vyjde v následujícím roce i když hra teprve nedávno dosáhla své Alfa fáze. Nezbývá tedy než čekat s jakou informací a oznámením přijdou samotní vývojáři, třeba již během nadcházejícího Paris Games Week.

Cyberpunk 2077 je momentálně ve vývoji pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno