Prostřednictvím finanční zprávy CD Projekt Red potvrzuje, že Cyberpunk 2077 je ve finálních fázích vývoje a je připraven na září.

Od oznámení, že se vydání Cyberpunku 2077 odkládá na září, zatím nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k dalšímu odkladu hry, ba naopak. Již dříve jsme se dozvěděli, že ratingové agentury měli hru k dispozici pro přezkoumání a udělení svého věkového omezení. Finanční zpráva CD Projekt RED nyní poskytla informace, že na hře probíhají poslední fáze vývoje.

Vydání dosud nejambicióznější RPG hry polského studia CD Projekt RED, které se v Evropě stalo nejpopulárnějším studiem a překonalo Ubisoft, je plánováno na 17. září 2020 a dle finanční zprávy nic nenasvědčuje tomu, že by se toto datum mělo z nějakého důvodu změnit. Je tedy jen otázkou času, kdy studio oznámí, že hra je ve stavu GOLD.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Hra dle informací vyjde také na konzolích nové generace, jakmile budou uvedeny na trh, takže se hráči budou muset rozhodnout, zda si ji budou chtít zahrát při vydání, nebo počkat na vydání na PS5 a Xbox Series X.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 17. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno