Cyberpunk 2077 přichází se spoustou technických a výkonnostních problémů na PlayStation 4 a Xbox One, ale zdá se, že existuje netradiční způsob, jak zlepšit výkon při procházení ulicemi Night City.

Uživatel Reddit joshmaaaaaaans zjistil, že po výstřelu, kdy se v přeplněných ulicích Night City NPC ze strachu krčí, dojde při odvrácení pohledu a jeho následném vrácení zpět, k jejich zmizení. Tento jednoduchý trik je velmi efektivní, neboť zlepšuje snímkovou frekvenci v procesu. 

Simple trick to increase your FPS by 10%.. from cyberpunkgame

Videa, jako je tato, ukazují špatný stav, ve kterém se Cyberpunk 2077 aktuálně nachází, zejména na base verzích PS4 a Xbox One. CD Projekt RED je si těchto chyb vědom a slíbil, že v blízké budoucnosti vydá několik oprav pro zlepšení výkonu a opravu mnoha chyb, které hru trápí.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Společnost CD Projekt RED společně se Sony nyní vracejí peníze všem, kteří jsou s hrou nespokojeni a to dokonce i v případě, že hráči budou mít v digitální verzi hry odehrané 2 hodiny herního času. Pokud jde o krabicové vydání hry, hráči by se měli obrátit na svého prodejce a tuto situaci řešit přímo s ním.

Nejlepším řešením však pravděpodobně bude, nějaký čas počkat, než studio vydá opravné patche, protože si hru můžete bezplatně přenést i na next-gen.

Cyberpunk 2077 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Aktualizace pro PS5 a XSX/S dorazí na začátku roku 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno