CD Projekt Red před několika okamžiky ukončil svůj druhý stream k připravovanému a velmi očekávanému Cyberpunku 2077, ve kterém nám odhalil řadu nových informací o postavách, RPG prvcích a také zbraních.

Cyberpunk 2077 je jednou z nejočekávanějších her letošní zimy, ale ještě než hra 19. listopadu “doufejme” vyjde, nabízí nám vývojáři z CD Projekt RED v pravidelných intervalech živé přenosy, ve kterých nám odhalují další a další podrobnosti ze tohoto impozantního herního světa.

Co tedy druhý Night City Wire stream  přinesl?

Během streamu byl důraz kladen na následující tři témata:

  • Lifepaths (Životní dráha)
  • Zbraně
  • Vytvoření skupiny SAMURAI

Lifepaths:

V Cyberpunku 2077 nemáte předem určenou cestu po které se vydáte, sami se rozhodnete jaká by měla být. K tomu existují tři takzvané životní dráhy:

  • Corpo : Jste součástí problémů v Night City a uvědomujete si, že to není správný způsob, jak pokračovat v práci pro velké korporace
  • Nomad : Jsi outsider a žiješ mimo Night City. Z dosud neznámých důvodů musíte začít nový život ve městě.
  • Street Kid : Začnete v okrese Heywood a přímo se účastníte války s gangy. (tato cesta bude dle nás u většiny hráčů zřejmě favorizována)
Přečti si  Destiny 2: Season Of The Splicer - všechny nové a vracející se exotiky

Rozhodujte se co nejlépe již od první sekundy.  Vaše rozhodnutí již bude mít významný dopad na prolog. Protože v závislosti na tom, jakým způsobem se uberete, máte nejen další start, ale také různé možnosti dialogu s určitými NPC v dalších hodinách hry.  Jako příklad, live stream ukázal, jak může být vaše životní dráha později ovlivněna. Například v některých misích budou existovat nové možnosti dialogu v závislosti na výběru. Například korpo ví, kdo jsou vysoce postavení zaměstnanci, Nomadi vědí o některých gangech, zatímco Street Kid vědí vše o nelegálních látkách.

Zbraně:

Aby bylo možné vyřešit konflikty v Cyberpunku 2077, budete často muset používat zbraně. K dispozici jsou tři různé tipy střelných zbraní:

  • Tech
  • Power
  • Smart
Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

RPG prvky při střelbě: Protože Cyberpunk 2077 není prvoplánově FPS hrou, ale RPG, tak tyto prvky byly zakomponovány také do boje. Čím déle budete používat zbraně, tím lépe je budete schopni ovládat. Jednotlivé zbraně lze také zakoupit, ale ty nejlepší budete muset najít nebo získat jako kořist. Zbraně navíc mohou mít různé stupně vzácnosti “obyčejný”, “vzácný” nebo “legendární”.

Hudba pro Cyaberpunk

Ve světě Cyberpunk 2077 je kapela zvaná Samurai, jejíž frontman je Johnny Silverhan (Keanu Reeves). Během dnešního Night City Wire bylo odhaleno, kdo opravdu za skupinou Samurai stojí´. Písně jsou napsané a zpívané švédskou punk rockovou skupinou Refused.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX 19. listopasdu. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno