Po dvouletém nuceném přerušení se opět vrací komunitní DOTA2 turnaj CZLAN Challenge, který se bude opět konat v režimu BYOC (přines si vlastní počítač) a to v kulturním domě v Ostrově a to ve dnech 1.– 3.4.2022.

Událost se bude konat již šestým rokem a nabízí hráčům a týmům jedinečnou možnost osobního a neformálního setkání.

Pro letošní ročník připravili pořadatelé ve spolupráci s komunitou, pro vítězné týmy prizepool ve výši 30 000,- Kč.

Základním předpokladem pro účast je donést si vlastní PC, ale po předchozí rezervaci u pořadatelů akce je možné herní stroje i zapůjčit. Turnaj bude živě komentovat přímo z místa opět Peter Trávník alias c1RcA, který na posledním ročníku události předvedl obdivuhodný výkon v podobě streamu v délce 18. hodin.

Přečti si  1428: Shadows over Silesia bude plně hratelné i pro nevidomé

Jak už je zvykem CZLAN Challenge nabídne rozsáhlý doprovodný program nejen pro hráče turnaje, ale i pro jejich doprovod, diváky a širší veřejnost. Takže pokud nejste přímo skalním fanouškem DOTY, nebo jen postrádáte kompletní herní tým tak, můžete navštívit počítačovou hernu, konzole, virtuální realitu a stolní deskové hry ve kterých se bude také možné zúčastnit doprovodných turnajů a soutěží. Novinkou letošního roku bude i souběžný komunitní turnaj ve stolní hře Warhammer 40K, který jak věříme nabídne zajímavý náhled do dalšího univerza kreativní zábavy.

CZLAN Challenge, který se bude opět konat v kulturním domě v Ostrově a to ve dnech 1.– 3.4.2022.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno