Zdroje mluvící s Tomem Hendersonem uvedly, že by byli překvapeni vydáním příštího Battlefieldu v roce 2023, a to navzdory předchozím komentářům generálního ředitele Andrewa Wilsona., který uvedl, že se na BF2042 dívají z dlouhodobého hlediska.

Battlefield 2042 od DICE vydaný v listopadu minulého roku a navzdory několika velkým opravám, které do hry přišly, včetně četných změn, má stále řadu problémů. Generální ředitel Electronic Arts Andrew Wilson nedávno mluvil o tom, že společnost se na hru dívá „z dlouhodobého hlediska“ a také ocenil přepracovaný vývojový proces vedený novým šéfem franšízy Vincem Zampellou.

Ti, kteří netrpělivě očekávají další Battlefield, si však budou muset počkat. Wilson loni řekl, že titul Battlefield každé dva roky dává smysl, a navrhl vydání příští hry v roce 2023. Zasvěcenec Tom Henderson však nedávno informoval WhatIfGaming, že ačkoli to byl plán, zdroje by byly překvapeny, že se tak skutečně stalo.

To by mohlo znamenat vydání v roce 2024, ačkoli plány ještě nebyly dokončeny. DICE a EA spolu se Zampellou zatím další Battlefield oficiálně nekomentovali. Henderson dříve informoval o tom, že dalším titulem bude hrdinskou střílečkou. Později odhalil, že „velká část“ DICE pracuje na další hře, která bude mít moderní prostředí/zařízení blízké budoucnosti. Zjevně také vrátí mnoho změn Battlefield 2042, i když to neznamená, že Sspecialisté a zápasy pro 128 hráčů úplně zmizí.

Battlefield 2042 je nyní k dispozici pro konzole a PC, ale hra se potýká s minimální hráčskou základnou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno