Další díl série Assassin´s Creed je údajně již ve vývoji a ten prý probíhá velmi dobře, navíc se k nám dostává informace, že se série poprvé podívá do starověkého Řecka.

Podle nové zprávy bude právě starověké Řecko hlavním dějištěm další hry Assassin´s Creed, která se má na trhu objevit na podzim roku 2019 a vyjít by měla na PC, PS4 a Xbox One.

Proč právě Řecko? Zpráva naznačuje, že v původních plánech loňského dílu, mělo být dějištěm také právě Řecko, ale Ubisoft se později rozhodl právě pro Egypt. Ubisoft tak již měl plány pro starověké Řecko připravené a tak si při vývoji nového dílu značně usnadní práci.

Přečti si  Destiny 2 - Nové zbraně přicházející v Season Of The Splicer

Na Assassin´s Creed pro rok 2019 se údajně pracuje již od počátku roku 2017 s tím, že předpokládaný termín vydání byl naplánován na podzim 2019. Zatím bohužel neznáme název, ani vnitřní kódové označení. (kódové označení Origins bylo Empire) Stejně tak zatím není známo ani období, ve kterém by se hra mohla odehrávat v nabídce je bronzové, homérské či byzantské.

Dle zprávy to vypadá, že další díl se také nedočká rozšíření na Nintendo Switch a zůstane nadále věrný hlavním platformám.

Věříme, že nám Ubisoft představí nový Assassin´s Creed během některé z řady letošních akcí, přičemž nejbližší je E3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno