Neoficiální zdroj odhalil spoustu podrobností o další hře Call of Duty a prohlásil, že by mělo jít o reboot Call of Duty: Black Ops.

I když jsou všichni zaneprázdněni hraním hry Call of Duty: Warzone, interní studia Activision pracují na příští hře Call of Duty, která s pravidelností sobě vlastní vyjde koncem tohoto roku. A jak již víme, tak o další díl se má místo Sledgehammer Games opět postarat úspěšné studio Treyarch.

YouTube kanál TheGamingRevolution, informoval o tom, že další hlavní hrou v sérii Call of Duty  bude Black Ops Reboot, který bude používat nový engine Modern Warfare. 

Příběh by se měl dle informací odehrávat ve stejnou dobu jako původní Black Ops , ale události se nakloní mnohem blíže tomu, co se stalo ve skutečném světě během studené války. Navíc se nové Black Ops má více zaměřit na válku ve Vietnamu. 

Podle zdroje je reboot Call of Duty: Black Ops realističtější, než loňské Modern Warfare s mnohem intenzivnějšími scénami. Alex Mason a Frank Woods se vrátí po restartu, ale s novými dabéry.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Kromě podrobností o příběhu zdroj také odhalil některé informace o multiplayeru. Dle informací by reboot neměl mít vlastní battle royale, avšak tématický mód Blac Ops má být přidán do Call of Duty: Warzone. Multiplayerové mapy Call of Duty 2020 budou svým designem podobné Black Ops 4, součástí hry však budou i rozsáhlé mapy pro více hráčů.

Další informace o podrobnostech naleznete v níže uvedeném videu.

Call of Duty Modern Warfare a Warzone jsou nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno