Jestliže hledáte novou malou, ale přitom epickou hru do své sbírky, možná vás zaujme právě spuštěná Kickstarter kampaň hry Tiny Epic Game of Thrones. Tato hra slibuje zajímavá klání vycházející z proslulého fantasy světa George R. R. Martina, avšak v kompaktním balení, typickém pro sérii Tiny Epic.

Tiny Epic Game of Thrones je hra pro 1 až 4 hráče, kteří se ujmou role vůdců jednotlivých velkých rodů zápasících o kontrolu nad Westerosem. Hráči budou muset prokázat své schopnosti v plánování, taktickém rozmisťování jednotek a diplomacii. Mechanika hry využívá kombinaci area control, kde hráči obsazují a brání různá území, a správy karet představující různé akce, charaktery a události, jež mohou změnit průběh hry.

Přečti si  Trailer na hru Elden Ring: Shadow of the Erdtree láká na neviditelnou válku a Messmerovu sílu

Každá hra trvá přibližně 30 až 60 minut, což činí Tiny Epic Game of Thrones ideální pro večerní hraní s přáteli nebo rodinou. Věková přístupnost je stanovena od 14 let, což odráží složitější strategické rozhodování a mírně kompetitivní povahu hry.

Pro fanoušky Game of Thrones nabízí Tiny Epic Game of Thrones zcela nový způsob, jak prožít své oblíbené fantasy. Ať už jste veterán deskových her nebo hledáte něco nového k vyzkoušení, tato hra představuje další zajímavou příležitost k ponoru do bojů a intrik, které jsou tak typické pro bohatý svět Game of Thrones. A otázkou tak nyní je jen, zda se do české lokalizace pustí REXhry, tak jako u jiných Tiny Epic her.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno