Společnost M-Two Inc. je financována společností Capcom a po zahájení podpory remaku Resident Evil 3 se chystá zahájit rozsáhlý remake projekt.

Capcom je od svého založení v roce 1979 zodpovědný za některé ikonické tituly a úspěch našel také u remaků některých svých klasických her, jako Devil May CryStreet Fighter, Monster Hunter a další. Po oslavách úspěšného remaku RE3 se za několik málo dní dostane hráčům do rukou remake RE3, včetně multiplayerového rozšíření Resistance. 

Nyní se objevila informace, že podpůrný tým pro remake Resident Evil 3 pracuje na větším projektu pro tohoto vývojáře a vydavatele. Díky dlouhému seznamu hitů, které má Capcom na svědomí zatím není vůbec jasné o jakou značku a titul by se mohlo jednat. 

M-Two Inc. má ve svém týmu bývalého generálního ředitele PlatinumGames Tatsuya Minamiho a designéra Tsutomu Teranish, kteří oba pracovali na hře Mega Man. Přestože je společnost M-Two Inc. technicky nezávislá, je finančně podporována společností Capcom a VGC tvrdí, že , že vývojář pro vydavatele pracuje na velkém projektu. Samozřejmě se nabízí, že by studio mohlo pracovat na remaku Resident Evil 4 pro Next-Gen konzole, ale na seznamu jsou i další tituly, jako například Breath of Fire. 

Oficiálního oznámení se však nedočkáme dřív než v průběhu příštího roku.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Jaký remake ze seznamu her Capcomu by jste si na příští generaci konzolí přáli vidět? Dejte nám vědět v komentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno