Jak společnost Electronic Arts slíbila, tak také splnila a dodala fanouškům nové detaily o připravované a velmi očekávané multiplayerové hře Anthem.

Během tiskové konference EA Play E3 2018 byla celému světu představena konečná verze hry, která vyjde 22. února 2019 na PC, PS4 a Xbox One. 

Ke konci tiskové konference EA ukázalo zbrusu nový trailer, kdy následovala diskuse o některých klíčových vlastnostech hry, které zahrnují i čtyři různé obleky. Také jsme se dozvěděli, že hra nebude obsahovat žádné mikrotransakce ovlivňující hratelnost titulu a že hra při vydání nebude obsahovat PvP režim, ten by měl být do hry dodán dodatečně.

Vtipné je, že oficiální Twitterový účet přišel s oznámením o datu vydání hry o několik minut dříve, než došlo k oznámení na tiskové konferenci.

Trailer, na který se můžete podívat níže se zaměřuje na příběh a svět hry a poskytuje pohled na nebezpečí, která se skrývá v přírodě. Dále máme možnost se podívat na některé z postav, se kterými se setkáme, které jako obvykle hrají hlavní roli ve hrách BioWare.
Níže uvedené gameplay záběry nám také ukazují, jak se spojí tým čtyř hráčů, který hledá zdroj jedu jako součást příběhové mise, která se jmenuje Scars and Villainy. Skupina sleduje stopy, plave ve vodě a potápí se do hluboké jeskyně, jen aby objevila “Shaper relikvi”, která vydává zářivou energii. Hráči musí vyčistit hlídky Scar, které se shromáždily kolem místa relikvií, aby mohli pokračovat v hledání.
Toto nejnovější demo hry Anthem nabízí fanouškům solidní pohled na hru. Herní záběry z loňské prezentace E3 byly spíše úvodem do světa a sci-fi zasazení Anthemu, zatímco nové záběry dávají fanouškům hrubý náhled na příběh hry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno