Údajně došlo k úniku podrobností o dalším streamu PlayStation State of Play, který má zahrnovat datum vydání The Last of Us Part 2.

Díky novému úniku přes 4Chan a Neogaf vyšly nové podrobnosti o potencionálním streamu State of Play, který bude vysílán 1. listopadu a dle všeho má zahrnovat oznámení o datu vydání TLOU 2.

Únik zmiňuje, že nejnovější díl State of Play bude delší než předchozí dva a bude obsahovat launch trailer k Death Stranding, dále Star Wars: Jedi Fallen Order a The Last of Us Part 2.

Co se týče titulu Ghost of Tsushima od Sucker Punch, tak ten by měl dostat vlastní prostor na akci nazvané PlayStation Meeting 2020, která bude zaměřena na budoucnost PlayStationu. “Zdá se, že vývoj hry probíhá v Sucker Punch více než příznivě,” říká příspěvek 4Chan. “Současně došlo také k odkladu, zejména kvůli větší práci na technické stránce softwaru na texturách a framerate, aby upřednostňoval zejména technický upgrade, který bude poskytován novými hardwarovými funkcemi PS5.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Pokud jde o oficiální oznámení o příštím streamu State of Play, tak PlayStation jej pravděpodobně oznámí až týden před vysíláním. Do té doby je třeba výše uvedené považovat za spekulaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno