Aktuálně se PS4 exkluzivita Days Gone nachází ve stavu gold a připravuje se na vydání, které je plánováno na druhou polovinu dubna.

A tak vývojáři ze Studia Bend nyní odhalují další podrobnosti k této hře. Podobně jako například Marvel’s Spider-Man, bude i Days Gone obsahovat fotografický režim již při vydání.

A stejně jako v jiných hrách budeme moci i zde pozastavit čas, abychom byli schopni pořídit ty nejpůsobivější snímky, které budeme moci následně sdílet na sociálních sítích.

Tvůrci informují o tom že režim bude obsahovat množství filtrů, rámečků a a různých doplňků s logem Days Gone. Budete také moci nastavit ohniskovou vzdálenost, clonu, zorné pole a mnoho dalších různých prvků, s nimiž jste již pravděpodobně setkali.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Vývojáři informují, že na rozdíl od jiných fotografických režimů bude Days Gone obsahovat “pokročilý režim”, kde budete moci upravit své konečné obrázky s 55 různými nastaveními. Vývojáři tvrdí že budete mít pocit jako byste fotografie upravovali pomocí softwaru na úpravu fotografií.

Days Gone vychází na PC, PS4 a Xbox One 26. dubna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno