Ubisoft odstartoval svou konferenci ve velkém tempu a začal snad tím nejočekávanějším titulem, o kterém se již dříve ve videoherních kuloárech šuškalo.

Watch Dogs: Legion nás zavedou do nedaleké budoucnosti. Do Londýna, který se zmítá pod nátlakem nejen vládních sil. Našim cílem je ve městě vybudovat odpor a vrátit tak vládu nad městem do rukou lidu. V tuto chvíli ale stojí zkorumpovaní politici, policie i vládní technologie proti nám.

Jednoznačně nejzajímavější herní mechaniku, který nový díl přinese, je možnost vtělit se do jakékoliv postavy odboje, kterou potkáte. Výjimkou budou pravděpodobně nepřátelé, ale i tak se jedná velmi zajímavou novinku, která by mohla do série Watch Dogs přinést čerstvý vzduch. Jak je vidět v demu níže, když se vaše postavy dostanou do nebezpečných situací, mohou trvale umřít. Jakmile jedna z vašich postav zemře, přepnete na jinou, kterou postavu, kterou jste dříve rekrutovali.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Chybět nebudou ani online režimy, kde se budete moci postavit proti vašim kamarádům stejně tak dobře, jako s nimi bojovat bok po boku nebo plnit příběhové mise a prozkoumávat krásy Londýna.

Watch Dogs: Legion vychází pro PC a konzole Xbox One a PlayStation 4, a to s českými titulky 6. března 2020.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno