Vydavatelství Fantasy Flight Games je mezi deskovkáři známé mnohými peckami. Nově se tak můžeme těšit i na hru Unfathomable a to s českým překladem, o který se postaralo vydavatelství ADC Blackfire.

Bude se jednat o počin silně připomínající Battlestar Galacticu v Arkham Horror stylu, takže milovníci H. P. Lovecrafta, připravte si peněženku. Nový název tak bude NEVYZPYTATELNÍ!

Příběh bude pojednávat o parníku Atlantika na cestě do Bostonu. V patách mu však jsou temné stíny, které se drží mimo dohled těsně pod vlnami. Někteří z vašich spolucestujících se chovají nepřirozeně a se zoufalou touhou zírají do moře. Vaše sny sužují děsivé podmořské noční můry. A aby toho nebylo málo, došlo k vraždě cestujícího. Běh dní určuje podezírání, skrytá loajalita a pokřivená strategie! V Nevyzpytatelných se spolu s přáteli ujmete řízení parníku. Mějte se však na pozoru, ne všem se dá věřit. Zatímco ohyzdní hlubinní vyráží z nezměrných hloubek oceánu, může v kterémkoliv hráči skrytě číhat proradný vyznavač nebo děsivý hybrid hlubinného. K nikomu se neotáčejte zády. Zachránit loď před pádem do bezedných vod bude vyžadovat veškerou snahu.
Postavte se nekonečným řadám hlubinných, odhalte zrádce a doveďte Atlantiku bezpečně domů. Tohle jsou Nevyzpytatelní!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno