UPDATE: Destiny 2 nabídne v základu menší počet hlavních příběhových misí než původní díl. Těch bude od startu pouhých 17 oproti původním 20 Proč tomu tak je? Dost možná za snížení počtu hlavních misí mlže extrémní množství side misí a tak se studio snažilo přemíru obsahu vykompenzovat, otázkou však zůstává, zda to nemělo být naopak.

Původní zpráva:

Další únik informací k Destiny 2  hovoří o počtu Striků, které budou dostupné ihned po spuštění hry 6. září.

Hra bude na všech platformách obsahovat v základu celkem 5 Strike misí a to ihned od spuštění hry, ty si ovšem budete muset postupně odemknout s příběhem. Majitelé konzolí PlayStation se navíc mohou těšit na jeden exkluzivní a bonusový Strike navíc.

Počet Striků tak bude stejný jako byl při spuštění prvního dílu v roce 2014.

Únik také odhalil názvy všech Strike misí jsou jimi:

  • Pyramidion
  • The Inverted Spire
  • Exodus Crash
  • The Arms Dealer
  • Savathûn’s Song
  • Lake of Shadows (PS4 exklusivní)
Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

Strike Savathûn’s Song, ze samotného názvu striku nelze příliš vyčíst o čem konkrétně budou, ale ti jež značku Destiny dobře znají, tak vědí, že Savathûn je jedna z Oryxových sester o kterém se hovoří v knize bolesti, což by mohlo mít kontextem k Hive nebo Taken Striku s názvem Savathûn’s Song.

Strike Exodus Crash zase navazuje na indície ke koloniálním lodím, které byly vypuštěny ze starého Ruska přičemž nesli název Exodus,  což by mohlo naznačovat, že Exodus Crash pošle hráče hledat havarovanou kolonii. Podporou pro tuto teorii je i fakt, že fanoušci, kteří hráli betu našli havarovanou kolonistickou loď mimo cestu ve Striku Inverted Spire na Nessusu, což vede k závěru, že by se mohlo jednat o místo kde se bude tento Strike odehrávat.

Co se Striku Lake of Shadow týče, tak se ví, že zůstane exkluzivním pro PS4 až do konce roku 2018 a to společně s dalším obsahem, který bude pro PS4 exkluzivní.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Ti co hráli Betu si již jeden ze Striků mohli vyzkoušet a to The Inverted Spire, který se odehrává na jedné z nových planet konkrétně Nessus. Tím pádem na vás čeká ještě 4, nebo 5 Strike misí podle toho na které platformě budete hru hrát. Další Strike mise přinesou následná DLC, která jsou zatím pro hru oznámena. Bohužel zatím není jasné, zda se bude jednat o stejné množství, jako tomu bylo v případě rozšíření prvního dílu, ale vzhledem k tomu, že hra startuje se stejným počtem Strike misí jako první díl, dá se tušit že počty Striků v DLC budou rovněž stejné. Vždy se jednalo o dva až čtyři Striky v závislosti na velikosti rozšíření.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno