Bungie a Geoff Keighley oznamují, že nám nabídnou nový exkluzivní pohled na nadcházející expanzi Destiny 2: Beyond Light.

Hráči Destiny 2 aktuálně získávají poslední střípky obsahu, který jim nabízí Season of Arrivals a netrpělivě již vyhlíží nadcházející expanzi Beyond Light, která byla z důvodu home office odložena na listopad.

S nadcházející digitální událostí ONL 2020 informoval Geoff Keigley prostřednictvím Twitteru, že součástí show bude podobně jako v loňském roce i hra Destiny 2, která fanouškům nabídne exkluzivní nový pohled na nadcházející expanzi Beyond Light.

Bohužel, Keighleyovo oznámení pouze informuje, že během show bude něco ukázáno, aniž by blíže naznačil o co konkrétně by mohlo jít. Oficiální Twitter Destiny 2 však nabídl menší vodítko. Studio retweetlo Keigleyho tweet a dodalo “Přijměte temnotu. Nalaďte se na hlubší pohled na Stasis.

Stasis je jednou z největších změn, které přicházejí do Destiny 2 s Beyond Light. Tato nová forma energie konečně představí dlouho spekulované Darkness-power subclassy, spolu s novými typy elementů jako Arc, Solar a Void. Bungie zatím neinformovalo o tom , jak bude Stasis fungovat, ale schopnosti založené na Arcu, které byly dosud viděny vypadají, že by mohly být velmi dobrým vylepšením hry Destiny 2, na které fanoušci tak dlouho čekali.

Přečti si  Destiny 2: Season Of The Splicer - všechny nové a vracející se exotiky

Další věc, o které Bungie zatím příliš neinformuje je samotný příběh Beyond Light. Jedinými skutečnými detaily, které jsou dosud známy, je to, že hráče zavede k ledové tundře Evropy, kde nastartuje příběh pro další nadcházející expanze, které budou vycházet v příštích několika letech.

Nejde však jen o dobré zprávy, protože již dříve bylo potvrzeno, že z Destiny 2 bude odstraněno velké množství obsahu, aby se vytvořil prostor pro vše nové co do hry přijde.

 

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One expanze Beyond Light vychází 10. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno