Od 17. sezóny Destiny 2 nás dělí méně než týden a Studio Bungie se připravuje její bližší představení.

v dnešním TWAB nabídlo studio několik prvních zajímavostí. Největším oznámením je potvrzení příchodu nového dungeonu do Destiny 2 v pátek 27. května. Nebylo uvedeno žádné jméno ani umístění pro dungeon, ale víme, že bude mít doporučenou power úroveň 1550 a že verze s obtížností Master bude k dispozici ve stejný den. Požadavky na verzi Master byly ponechány jako překvapení pro Guardiany, kteří jsou ochotni čelit další výzvě.

Nebyl by to nový dungeon bez nového lootu. Každá třída bude mít novou sadu brnění, stejně jako čtyři nové legendární zbraně, dvě revidované zbraně , exotickou zbraň a její catalyst, novou loď nebo sparrow a dva nové legendární emblémy.

Přečti si  Euthia vstala z mrtvých

Bungie také poznamenalo, že přístup do dungeonu bude omezen na ty, kteří si zakoupili Digital Deluxe Edition rozšíření Witch Queen, ale ti, kteří tak neučinili, mohou stále získat přístup zakoupením Dungeon Key prodávaného u Eververse za 2000 Silverů (což je asi 20 $).

Kromě nového dungeonu Bungie vyslyšelo Guardiany něčím, o co už roky prosili a to větším Vaultem, který nabídne dalších 100 slotů navíc.

Progres poweru bude v příští sezóně poměrně skromný kdy se soft a hard cap posunou jen o 10 úrovní. To znamená, že soft cap dosáhne úrovně 1510, power cap 1560 a hard cap 1570.

Jinde v TWAB jsme mohli vidět nový Trials Armor přicházející v sezóně 17 (obrázek výše) a také ukázku vylepšené události Solstice of Heroes, která byla přejmenována pouze na „Solstice“. Akce bude zahrnovat novou aktivitu v European Aerial Zone a také nové kosmetické odměny, včetně Ghost shellů, emotikonů a lodí. Další sezóna Destiny 2 začíná v úterý 24. května. Její název zatím nebyl oficiálně oznámen, ale objevila se informace, že by se mohla jmenovat „Season of the Haunted“.

Přečti si  Unikly první fotografie PlayStation VR2

Destiny 2 je nyní k dispozici pro konzole a PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno