V destiny 2 mohou všechny tři třídy spolupracovat tak, aby si navzájem pomáhali, doplňovali se a získali co největší možné DPS (poškození za sekundu). Mnohem větší, než co dokáže každá postava sama.

Možnosti kombinování těchto bonusů, vám mohou zlepšit průchod Nightfallem i Raidem.

Warlock nabízí v každé subclasse Empowering Rift to je to co potřebujete, pokud je tato schopnost aktivována, tak každý, kdo stojí v tomto víru stojí získává bonusové poškození. Důležitost je zřejmá a spoluhráči by jí měli využívat při každém boss fightu. Pokud tým využije tohoto víru dáváte cca o 30% větší poškození.

Titan Sunbreaker nabízí schopnost Hammer Strike (Fire-Forged) umožňuje Titanovy svým úderem dát nepříteli debuff. Spouští se sprintem a následným melee úderem do nepřítele. Na několik vteřin po zásahu bude nepřítel dostávat více poškození od všech hráčů. Tato schopnost je tou nejsilnější a nabízí až 50% bonusové poškození, ale trvá nejkratší dobu ze všech.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Hunter nabízí Super Shadowshot, ten je prakticky vytvořen tak, aby byl kombinován se schopnostmi z jiných tříd. Po jeho vystřelení zpomaluje nepřátele, což vám na pár vteřin poskytuje výhodu v boji a navíc vám generuje orby. Poškození se zvyšuje cca o 35%. Navíc Hunter může svou supru získat okamžitě zpět pomocí exotických bot Orpheus Rig.

Ovšem zajímavější kombinování jednotlivých možností kupříkladu pokud spojíte Warlocka s Hunterem tak nárůst poškození je až o neuvěřitelných 75%.

Při kombinaci Warlocka a Titana je poškození navýšeno o 95% ovšem s kratší dobou trvání.

Kombinace Titana a Huntera se nedoporučuje, protože šíp zruší Titánův bonus.

Pokud byste chtěli zkombinovat všechny tři možnosti dohromady je zapotřebí skvělé souhry a perfektního načasování a to tak, že začnete s Warlockem a Titánem a po skončení bonusu od Titáná vystřelí Hunter svůj šíp.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno