Od přidání Stasis v Beyond Light žádají hráči Destiny 2 studio Bungie o její nerfnutí, protože v PvP je tato subclassa velmi silná.

Dobrou zprávou je, že Bungie oznámilo, že vydá opravu a nerf podtřídy Stasis v období sezóny 13 a sezóny 14, přičemž přidá nové zbraně Stasis s vydáním sezóny 15. Tato nová aktualizace Stasis je od včerejšího večera konečně k dispozici pro všechny platformy spolu se zcela novým strikem Proving Grounds. Zde je rychlý přehled toho, co lze očekávat v této nové aktualizaci 3.1.1.1 pro  Destiny 2.

U Hunterů Bungie přidalo do Shatterdive mezi každou aktivací čtyřsekundový časovač, takže hráči jej nebudou moci spamovat pokaždé, když se dostanou do boje zblízka. Poškození Withering Blade bylo také významně sníženo z 90 na 65 pouze pro PVP. 

U Titánů mohou hráči očekávat spoustu nerfů. S novou aktualizací Bungie úplně odstranilo zmrazení Area of ​​Effect, když hráči seslali své supry. Kromě toho byla také zvýšena celková energie použitá Shiver Strike v Glacial Quake super z 3% na 7%.

Přečti si  Epic přišel v obchodě Epic Games o více než 450 milionů $

Stasis Penumbral Blast, základní melee damage u Warlocka byla také v PvP snížena z 80 na 30. Kromě toho v této aktualizaci přicházejí i nějaké buffy pro Warlocky.

Pro ty uživatele používající Chaos Reach v Crucible přichází ale z Bungie trochu špatné zprávy. Studio potvrdilo, že bude ladit tuto podtřídu spolu se změnami Stasis v této aktualizaci. Pokud nyní hráči zruší Warlockův Chaos Reach na 50%, ponechají si již jen 20% své super energie oproti předchozím 33%. 

Aktualizace 3.1.1.1 je k dispozici od včerejšího resetu (23. Března 2021).

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno