Počínaje sezónou 21 mohou hráči cílit na konkrétní kusy exotické zbroje pomocí Glimmeru, Ascendant Shardů a Exotic Cipheru.

Proběhlo mnoho diskusí o metodách získávání exotiky v Destiny 2, zejména nově přidávaných s každou sezónou a rozšířením. I když je jejich získávání postaveno na náhodě, jediný způsob, jak je získávat, je prostřednictvím Legend a Master Lost Sectorů. 

Po vydání Lightfall se výrazně zvýšila obtížnost Lost Sectorů. Ačkoli Bungie od té doby snížila HP nepřátel, způsoby získávání konkrétních z nich jsou stále ošemetné. Vývojář to bude řešit v sezóně 21, neboli Season of the Deep, se zaměřením na Exotický Armor.

Exotické engramy z aktivit jako Nightfall, Lost Sector a Vex Strike Force na Neomuně nebudou dešifrovány. Můžete je vzít k mistru Rahoolovi a pomocí pokročilého dešifrování získat exotiku z předchozích expanzí jako Shadowkeep, Beyond Light, The Witch Queen a tak dále. Stojí to jeden exotický engram, jeden ascendant Shard a 30 000 Glimmerů.

Pro konkrétní exotiku je možnost Precision Decryption, i když vyžaduje tři Ascendant Shardy, jeden Exotic Engram, jeden Exotic Cipher a 60 000 Glimmerů. Momentálně můžete držet pouze jednu Exotic Cipher, ale plán je zvýšit limit na pět.

Samozřejmě je také můžete zdarma dešifrovat a hodit si kostkou. Navíc nové exotiky nelze tímto způsobem získat. Nejprve je musíte „odemknout“ z Vex Strike Force nebo Lost Sectoru. Bungie do budoucna „uvažuje o přesunu získávání nového brnění na dostupnější místo“.

1 komentář

  1. Ať se zaměří na to že člověk nemusí mít nasazenej jeden kus exotického vybavení.. pak je úplně k hovnu sbírat ostatní protože set z toho neudělám..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno