Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

0

Arkádová PS5 exkluzivita od vývojářů ze studia Lucid Games s novou sezonou přinese také zbrusu nový obsah. Fanoušci těchto destrukčních závodů se mohou těšit na novou postavu a herní módy, AllStar Pass a několik dalších novinek.

Novou postavou je Alba, veteránka Destruction AllStars pocházející ze Skotska, která se vrací do arény po několika letech. Její divoká soutěživá povaha v kombinaci s high-tech obrněným bojovým oblekem přináší do arény novou konkurenci a slibuje napínavé souboje.
Alba během pohybu bez vozidla ovládá speciální dovednost umožňující jí rozmísťovat překážky napříč arenou. Tyto nepohyblivé předměty ji tak například chrání před přijíždějícím vozidlem a celkově způsobují velký rozruch během destrukčních bitev. Její vozidlo Claymore funguje trochu jinak než všechna ostatní – namísto tvrdého nárazu při kontaktu s auty protivníků využívá ničivého efektu laserového paprsku.

AllStar Pass
Spolu s Hotshots přichází i nový AllStar Pass umožňující hráčům získávat nové herní doplňky prostřednictvím online multiplayeru. Příchod veteránky Destruction AllStars Alby je
slavnostní událostí, pro kterou se další postavy náležitě oblékly a v AllStar Pass tak bude nově k vidění spousta kravat a obleků. Některé postavy tuto příležitost posunuly ještě dále a objeví se i dva nepřehlédnutelné Legendary skiny a jeden speciální Heroic skin.
Pro další postup ve svém AllStar Passu musí hráči získávat Season Points, které budou odměnou za dokončení online bitvy (pro online hraní je vyžadováno aktivní předplatné PlayStation Plus). Extra body je možné získat také v tzv. Seasonal a Sponsor Challenges.
Seasonal Challenge je rozšířením stávajících denních a týdenních výzev a hráč v nich získává Seasonal Points namísto XP a měny. Sponsor Challenges představují cíle stanovené některými společnostmi sponzorující události Destruction AllStars ve hře. Jsou k dispozici od začátku první sezony a lze je plnit průběžně a dle vlastního tempa, nejpozději však do konce sezony.
Za splnění těchto výzev hráč získá Season Points, některé z těch největších výzev navíc nabízí extra odměnu v podobě AllStar Coins a Destruction Points.

Přečti si  Recenze: Alex Kidd in Miracle World DX -

Tyto výzvy jsou k dispozici všem hráčům bez dalších poplatků. Během hraní online multiplayeru hráč automaticky získává progres v AllStar Passu, který nabídne celkem 100
různých úrovní k odemčení. Některé předměty budou hráčům k dispozici v prémiové úrovni, kterou je třeba zakoupit za 1000 Destruction Points.

Photo Mode
Během následujících týdnů se mohou hráči Destruction AllStars těšit také na nový Photo Mode. Dostupný bude hráčům v single player módu a umožní kdykoliv pozastavit hru,
aktivovat free-cam a najít ten nejlepší úhel pro danou pózu postavy, střet se soupeřovým autem nebo jakoukoliv další akci, kterou bude chtít hráč zachytit. Tento vybraný snímek bude možné následně vylepšit vybranými stickery, rámečky či filtry a pomocí funkcí sdílení na PS5 se tímto zachyceným herním momentem pochlubit na sociálních sítích.

Přečti si  Video k The Last of Us Part 2 odhaluje alternativní první seznámení s Abby

Blitz
Pro všechny AllStars hráče, kteří chtějí svou herní kariéru posunout na další úroveň, bude
přibližně v polovině první sezony připraven speciální herní režim Blitz. Podporuje týmové
hraní a je jakousi evolucí dobře známého Mayhemu mezi čtyřmi týmy tří AllStars. Na rozdíl
od něj se Blitz skládá z kratších a intenzivních kol plných adrenalinu. V nich bude vyhrávat ten tým, který jako první dosáhne stanoveného skóre. Vítězové stanoveného počtu kol se pak stanou absolutními vítězi daného zápasu.

Destruction AllStars je nyní k dispozici pro PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno