Je řada her, které mají tajné konce, jako Far Cry 5 a další, mezi ně se řadí také nejnovější hra od Capcopmu, Devil May Cry 5.

Během příběhu narazíte několikrát na Urizen, který představuje nejvyšší démonickou sílu a většinou dle skriptu s ním nemáte vyhrát a souboj s ním má demonstrovat to jak jste stále slabí. Hned první setkání se odehrává během prologu, když hrajete za Nera.

V této fázi příběhu nemá Nero ani svou bionickou Devil Breaker, natož jeho Devil Trigger. Nicméně, pokud se vrátíte po dokončení příběhu, nebo pokud patříte mezi opravdu talentované hráče, pak můžete tohoto bosse sundat hned na poprvé, takže celá hra trvá asi 3 minuty, pokud nebudeme počítat cutscény.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je sundat mu štít, který ho chrání, aniž byste použili některý z vašich Devil Trigger. Jakmile to uděláte, přibližte se co nejblíže k němu a bijte ho co nejrychleji dokážete. Nejlepší způsob, jak to udělat, bylo jen zůstat blízko jeho hlavy trefovat ji pomocí tlačítek X a Y na Xboxu/PC, nebo čtverečku a trojúhelníku na PS4.
Potom ho můžete dodělat těsně předtím, než se váš Devil Trigger vyčerpá zmáčknutím pravého triggeru, nebo R2.

Devil May Cry 5 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno