Diablo 4 – Open World, tábory, přizpůsobení koní, průzkum, PvP a další
Domů » Hry » Novinky » Diablo 4 – Open World, tábory, přizpůsobení koní, průzkum, PvP a další

Diablo 4 – Open World, tábory, přizpůsobení koní, průzkum, PvP a další

20.2.2021
Publikoval:

Akční RPG Blizzardu má svůj vlastní PvEvP ve stylu Dark Zone.

Během prezentace „What Next“ pro Diablo 4 vývojový tým Blizzardu upustil od všech podrobností o třídě Rogue a jejích specializacích . Diskutovalo však také o skutečném světě a o tom, co od něj hráči mohou očekávat. Průzkum je velká věc, protože hráči se vydají ven a najdou jedinečné oblasti, vyřeší hádanky a porazí příšery za odměny, jako jsou koně.

Tyto koně mohou také ovlivnit to, jak hrajete, protože některé mohou cestovat rychleji. Můžete je také upravit pomocí brnění. Tábory vidí hráče, jak se odváží k pevnostem monster a v podstatě je získávají zpět pro obyvatele Sanctuary. Jakmile je založen tábor, bude k dispozici nový waypoint spolu s novými prodejci, úkoly, možnými vstupy do dungeonu atd.

Přečtěte si  Horizon: Zero Dawn slaví 4 roky od uvedení na trh

Boj proti dalším hráčům se odehrává ve speciálních oblastech zvaných Fields of Hatred. Jsou volitelné a zahrnují sbírání Shards of Hatred, ať už od sestřelených hráčů, příšer nebo z různých událostí. Stejně jako kořist Dark Zone v The Division jsou i tyto Shardy nečisté a je nutné je v případě převodu na měnu očistit. Všichni v okolí jsou však o očištění informováni a mohou hráče zabít, aby jim jejich Shardy sebrali.

Krom okrádání nepřátel můžete také zradit vlastní přátele a sebrat jim jejich Shardy. Pokud budete i nadále jednat tímto nechutným způsobem, získáte status Vessel of Hatred, který vám umožní, aby vás každý viděl a získal bonus za to, že vás sundá. Přežití během této doby poskytne hráčům velkou odměnu.

Přečtěte si  Do Diablo 2 Resurrected si budete moci přenést své uložené pozice z původní hry

Jakmile jsou Shardy očištěny , mohou být použity na nové kostýmy, zbraně, koně a tak dále. Nic z toho není výkonnější než to, co je k dispozici v jiných oblastech hry, ale je to dobrý zdroj odměn pro hráče PvP. Navíc můžete sbírat uši, které mají jména zabitých hráčů.

Diablo 4 je v současné době ve vývoji pro Xbox One, XSX/S, PS4, PS5 a PC.

 

Zdroj :
BlizzConline

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Chraňte své oči stylově pomocí nových inteligentních brýlí Razer

Nové inteligentní brýle Razer od společnosti Anzu vám pomohou chránit...