Nově objevený glitch ve hře Call of Duty: Warzone předčasně ukončí zápas a dá každému hráči v lobby vítězství.

Chyby jsou pro hráče obvykle zdrojem frustrace nebo radosti, protože postavy a objekty se prolínají podlahami, stávají se neviditelnými nebo náhle létají vzduchem bez zjevného důvodu. Nejnovější chyba, která zasáhla  Call of Duty: Warzone, spadá vlastně do obou kategorií současně.

Je spravedlivé říci, že Warzone provází chyby téměř od samotného vydání a umožňují hráčům hrát ne zrovna “fér”, viz oblíbený Stim glitch. Obecně platí, že většina z těchto chyb nakonec dává někomu nespravedlivou výhodu a druhé vede k zoufalému opuštění Verdansku. 

Tato nenovější chyba je však tak trochu jiného charakteru. Redditor LegendWho měl to štěstí, že se mu podařilo tuto chybu zaznamenat. Při jízdě v kamionu uprostřed hry, kde stále zbývá 49 hráčů, se jejich obrazovka najednou přesunula na kill-cam, a hra následně oznámila jejich nečekané vítězství. Po překontrolování v doprovodné aplikaci zjistil, že vítězství bylo přiřknuto všem 49 hráčům.

When you think Activision cant surprise you aby more from CODWarzone

Příčina chyby ještě není známá, ani není známo kolik podobných her již bylo ukončeno takovýmto vítězstvím. Může to souviset se závadou objevenou na začátku tohoto měsíce, kdy se týmu podařilo zajistit vítězství, aniž by se dotkli země.

Přečti si  Halo Infinite bude podporovat multiplayer cross-play a cross-progres

https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/lbk6ju/what_is_this_sorcery/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

V té době komunita navrhla, že příčinou mohly být problémy se serverem, nebo nějaká neočekávaná chyba v souborech hry, takže i k této situaci by se mohlo hodit podobné vysvětlení.

Každopádně je tato chyba přinejmenším velmi neobvyklá a všechny postižené odměňuje stejným způsobem.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno