I když je změna PSN ID velmi netrpělivě očekávanou funkcí, která by měla být oficiálně spuštěna počátkem následujícího roku, existují určitá rizika, která mohou hráčům se změnou jejich ID přinést řadu problémů.

Majitelé konzolí PlayStation 4, kteří jsou zaregistrování do beta testů nových firmwarů již obdrželi pozvánku k testu verze 6.10, která obsahuje řadu změn, včetně možnosti změny PSN ID.

Dle informací je součástí pozvánky také varování, že společnost Sony nenese odpovědnost za případné potíže související se změnou ID v důsledku “omezení beta softwaru”.

Mezi nesčetnými problémy jsou uvedeny následující: hry a aplikace nemusí fungovat správně, hráči mohou ztratit přístup k placené virtuální měně a DLC, údaje o uložených pozicích mohou být straceny, hráči mohou přijít také o své trofeje a vaše bývalé ID mlže zůstat viditelné jak pro Vás, tak i pro ostatní hráče.

Přečti si  Nový trailer k Life is Strange: True Colors představuje Rangera parku Ryana

To jistě není příznivá informace pro hráče, kteří u svých her strávili stovky hodin a věnovali množství času k získání platinových trofejí, jelikož by tato změna ID pro ně mohla být mnohem dražší, než se očekávalo.

Pokud se společně se změnou objeví nějaké problémy, můžete se vrátit zpět k původnímu ID zdarma. Odmítnutí odpovědnosti společnosti však varuje, že vrácením se zpět k původnímu ID nemusí vyřešit všechny problémy, které přicházejí s první změnou. 

7 KOMENTÁŘE

  1. Tak to je slusny 😀 😀 necekal bych,ze prepsani par pismenek da miliardove firme jako je sony takove problemy 😀 nejspis si tu svoji debilni prezdivku necham 🙂

    • Jak Sony uvádí jedná se o potíže, které se mohou vyskytnout díky beta firmwaru, který není ještě zcela odladěn. Takováto sdělení a potíže jsou při testech zcela běžná i v jiných odvětvích a právě proto se beta testy dělají. Navíc nyní jsou v testu všechny změny zcela bezplatné.

    • O hru s největší pravděpodobností ne, ale uložené pozice a trofejí to hrozí. Jak Sony uvádí jedná se o beta test a tak před změnou ID varuje hráče před možnými následky. Tím se také zříká jakýchkoli kompenzací. Ovšem je třeba stále mít na paměti, že se jedná o betu, v plně verzi firmwaru, který bude k dispozici začátkem příštího roku budou tyto chyby eliminovány a Sony případně bude následky řešit, jelikož se již bude jednat o placenou službu v ostrém provozu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno