Hromadou novinek se pochlubilo studio Toys for Bob během přenosu State of Play. Jednou z nich je skutečnost, že kromě Crashe, Coco a Neo Cortexe bude další hratelnou postavou záporák Dingodile.

Z jedné poloviny Dingo, z druhé krokodýl. Dingodile se poprvé objevil ve třetím díle Crashe s názvaného Warped. Díky jeho australskému přízvuku si jej oblíbil snad každý a tak není překvapením, že se Dingodile objeví i v novince Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

Crash Bandicoot 3: Warped – Dingodile Bossfight

 

Hlavní postavou zůstává Crash, ale hra je dle slov vývojářů kompletně hratelná i za jeho sestru Coco. Všechny hratelné postavy pak budou mít k dispozici řadu různých oblečků a skinů. Pokud se vám Crash ve třetím díle líbil v jeho motorkářské bundě nebo chcete hrát za Coco oblečenou do kostýmu jednorožce, není to žádný problém. Veškeré oblečky jsou odemknutelné hraním a není zde žádná možnost si je nakoupit za reálné peníze. Studio ovšem uzavřelo dohodu se Sony a některé skiny budou mít na konzolích PlayStation časovou exkluzivitu.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Zajímavým herním režimem bude N. Verted, na kterém pracovalo studio Beenox. Ten nabídne všechny levely v jiné perspektivě. Zrcadlově obrácené, s jinými efekty, odlišnou hudbou či jinými odlišnými přechody či vychytávkami.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time vychází 2. října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno