Nintendo Direct mini odhalilo řadu titulů, které se chystají pro Nintendo Switch, ale oblíbená plošinovka Yoshi na tomto seznamu chyběla.

Ovšem jak se ukazuje, tak by se fanoušci populárního dinosaura mohli dočkat během následujícího půlroku. Australská maloobchodní stránka Sanity totiž uvedla termín vydání Switch verze Yoshiho. Udává, že by hra měla vyjít 30. června. Ovšem je třeba tento termín brát s rezervou, neboť datum vychází na sobotu, což je jako termín vydání nepravděpodobné. Italský Amazon ovšem uvádí jako termín vydání 29. červen, tedy pátek, který se zdá být z pohledu možného vydání mnohem uvěřitelnějším. Jelikož Nintendo má tendence vydávat hry právě v pátek.

Je však možné, že ani jedno z těchto dat není správné, ale oba prodejci se shodují minimálně v tom, že by hra mohla na trh dorazit na konci června. Za vysvětlením, proč se Yoshi neobjevil na seznamu her v Nintendo Direct Mini stojí fakt, že tento informační stream uváděl hry, které se na konzoli mají objevit do konce května.

Přečti si  Nová gameplay videa ze hry Ratchet and Clank: Rift Apart se zaměřují na souboj

Na Switch verzi Yoshiho pracuje stejný tým, který v nedávné době přivedl na tuto konzoli jinou 2D plošinovku a to s názvem Kirby.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno