Do Destiny 2 zamíří 5. prosince DLC s názvem Curse of Osiris, které do hry přinese novou příběhovou linku spojenou s Warlockým mistrem a další nový obsah. Na ten se podíváme níže v novince.

Již víme, že Power našich Guardianů se navýší ze současné maximální hodnoty 305 až na 330, přičemž samotný level se zvedne o dalších 5 bodů. Také víme, že se pro všechny otevře Light House jakož to nový sociální prostor. Ten jsme měli možnost navštívit v prvním díle po dosažení 9 výher bez prohry v Trials of Osiris. Trailer také potvrdil návrat několika zbraní a to Jade Rabbit, Telesto a možná také Thorn.

Nový příběh se bude odehrávat na planetě Merkur, kde na nás budou čekat nové Questy, Mise, Strike a nový Raidový obsah. Co se příběhu týče, je jasné, že nás Ikora právě na zmíněný Merkur najít vyhnaného Warlockého mistra Osirise. Cestu nám budou komplikovat Vexové. S příběhem budou provázány celkem 4 postavy, mezi nimiž bude dominovat především sám Osiris. Na naší cestě nás bude provázet Ghost Sagiry – dabovaný Morenou Baccarin, bude to vůbec poprvé kdy nás v příběhu bude doprovázet jiný Ghost.

Přečti si  Nová nálož gameplay záběrů z nového Ratchet & Clank

Související obrázek

Vrátí se také NPC postava Bratra Vance z prvního dílu, u kterého jsme si nabírali úkoly do Trials of Osiris.

Jedním z míst Merkuru je Infinite Forest, simulovaná realita řízená Vexi. Můžeme tak v tomto DLC očekávat spoustu příběhu o pozadí Vexů.

Bungie se také chystá během listopadů několikrát stremovat bližší detaily o tomto DLC prostřednictvím svého oficiálního Twitch kanálu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno