Od chvíle, kdy Microsoft zakoupil Bethesdu bylo jen otázkou času, kdy se objeví náznak toho, že některé velké tituly Bethesdy budou přeneseny na XSX/S.

Na webových stránkách ESRB se nyní objevila dvojice nových kolekcí souvisejících s WolfensteinemArkane Studios právě pro Xbox Series X.

Kolekce se jmenují Wolfenstein Alt History Collection a zdá se, že obsahuje všechny čtyři tituly z franšízy vydané MachineGames této generace. Druhá související s Arkane Studios a je označována jako Dishonored & Prey The Arkane Collection a obsahuje všechny tři díly Dishonored a Prey z roku 2017.

O těchto dvou sbírkách lze říci, že jsou hotovou věcí, protože v době, kdy se objevily na stránkách ESRB, se objevily také v některých online obchodech.

Přečti si  Dubnová aktualizace firmwaru pro PS5 přinese možnost rozšířit uložiště o USB disk a další funkce

Velkou otázkou, která nyní zbývá, je, zda budou tyto dvě kolekce vydány i pro Xbox Series X, když bude příští měsíc uveden na trh. Zatímco všech osm zmíněných her bude jistě zpětně kompatibilních s XSX/S, uvidíme, zda budou nebo nebudou pro tuto novou generaci speciálně optimalizovány.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno