Ubisoft z ničeho nic oznámil live stream ke své největší IP, i když nic nenasvědčuje tomu, proč by tak tomu mohlo být.

Co bude dál se značkou Assassin’s Creed? Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok byl spuštěn na začátku tohoto roku a nedávno byl vydán update s podporou 60 FPS pro  Assassin’s Creed Origins na PS5 a Xbox Series X/S, ale fanoušci série se stále ptají, co přijde dál. Zdá se však, že brzy dostaneme nějakou odpověď.

Ubisoft z ničeho nic na Twitteru prostřednictvím oficiálního  účtu  Assassin’s Creed oznámil live stream  „oslavy“ Assassin  ‘s Creed, který se uskuteční dnes v 18:00 hod. Společnost neuvedla žádné informace o tom, co můžeme od živého přenosu očekávat, ale existuje velká šance, že přijde s nějakými aktualizacemi a oznámeními.

Přečti si  The Lord of the Rings: Gollum odloženo o několik měsíců

Co přesně by to mohlo být? Dá se s jistotou předpokládat, že se dozvíme něco k dalším nadcházejícím aktualizacím Assassin’s Creed Valhalla, ale cokoli nad rámec toho je velkou neznámou. Další velká hra v sérii,  Assassin’s Creed Infinity, je od vydánbí vzdálená ještě několik let, takže může chvíli trvat, než o tom něco uslyšíme.

To znamená, že bychom se mohli dozvědět nějaké informace o spekulovaném VR titulu Assassin’s Creed Nexus nebo samostatném spinoffu Assassin’s Creed Rift.

Jakmile se dnes dozvíme více, budeme vás neprodleně informovat.

https://twitter.com/assassinscreed/status/1536377863515082753?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1536377863515082753%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fgamingbolt.com%2Fassassins-creed-celebration-livestream-set-for-tomorrow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno