Dnešním dnem vstupuje do prodeje 2D akční RPG Dragon´s Crown Pro na PlayStation 4. Hra je u našich prodejních partnerů dostupná ve speciální limitované edici Battle-Hardened Edition, která navíc nabídne kovový přebal hry a repliky herních kartiček.

Hra Dragon´s Crown Pro Battle-Hardened Edition, vylepšené vydání hry Dragon´s Crown z roku 2013, nabídne přepracovaný vizuál v rozlišení 4K a hodiny prvotřídní zábavy, kterou si hráči užijí při probíjení se hordami skřetů a zabíjení monstrózních draků – a to vše s možností kooperativního hraní napříč platformami.

Nastal čas se znovu statečně postavit hrůzám Wallaceova temného podzemního labyrintu, utkat se v boji s monstrózními skřety a vydat se na magickou cestu plnou dobrodružství napříč královstvím Hydelandu.

Přečti si  Recenze: Dragon's Crown PRO - Chcete slyšet pohádku?...

Hráči Dragon’s Crown Pro budou čelit smrtelným výzvám v podzemních labyrintech táhnoucích se hluboko pod povrchem středověkého fantastického království jménem Hydeland. Hráči mají k dispozici 6 dobrodruhů, a to Bojovníka, Trpaslíka, Amazonku, Kouzelníka, Elfa a Čaroděje. Každý z nich se pyšní unikátními vlastnostmi a schopnostmi, díky kterým budou hráči schopni odhalit tajemství, která ukrývá ultimátní poklad Dračí Koruny.

Dragon´s Crown Pro je nyní k dispozici na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno