Série Yakuza je tu s námi už od roku 2005. Ačkoliv by se to fanouškům série mohlo zdát jako včera, prošla tato značka mnohými změnami. Oblíbený hrdina Kiryu Kazuma, který s námi byl už od prvního dílu, odešel do videoherního důchodu a uvolnil tak místo nejen nového protagonistovi, ale především novým nápadům, které Yakuzu posunují zase o něco dále.

V hlavní roli se nám tentokrát představí mladík Ichiban Kasuga. Člen rodiny Arakawa se velmi brzy po začátku hry zamotá do problému, ze kterých není úniku. Jak hra dopadla si můžete přečíst v naší recenzi Yakuza: Like a Dragon – Ve městě je nový šerif!

Kromě nových postav, příběhu a hromady vedlejších aktivit, které jsou pro sérii tak typické, se můžete těšit i na nový soubojový systém, který je nyní tahový. Yakuza: Like a Dragon nepostrádá ani smysl pro humor, kterým excelovala ve všech dosavadních dílech. Tu a tam ovšem narazíte i na věci, které jsou zaměřené na asijskou kulturu a evropské publikum je nemusí vždy pochopit správně.

Přečti si  Aktualizace Call of Duty: Warzone přidává podporu 120 FPS na PS5

Pokud jste se již četli naší recenzi, tak jistě víte, že novinku doporučujeme nejen dlouholetým fanouškům série, ale i novým hráčům, pro něž je nástup nového hrdiny perfektní příležitostí.

Yakuza: Like a Dragon vychází 13. 11. 2020 pro PlayStation, Xbox a PC.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno