Dnes vychází Yakuza: Like a Dragon
Domů » Hry » Novinky » Dnes vychází Yakuza: Like a Dragon

Dnes vychází Yakuza: Like a Dragon

13.11.2020
Publikoval:

Série Yakuza je tu s námi už od roku 2005. Ačkoliv by se to fanouškům série mohlo zdát jako včera, prošla tato značka mnohými změnami. Oblíbený hrdina Kiryu Kazuma, který s námi byl už od prvního dílu, odešel do videoherního důchodu a uvolnil tak místo nejen nového protagonistovi, ale především novým nápadům, které Yakuzu posunují zase o něco dále.

V hlavní roli se nám tentokrát představí mladík Ichiban Kasuga. Člen rodiny Arakawa se velmi brzy po začátku hry zamotá do problému, ze kterých není úniku. Jak hra dopadla si můžete přečíst v naší recenzi Yakuza: Like a Dragon – Ve městě je nový šerif!

Přečtěte si  Life is Strange 3 má být údajně o čtení myšlenek

Kromě nových postav, příběhu a hromady vedlejších aktivit, které jsou pro sérii tak typické, se můžete těšit i na nový soubojový systém, který je nyní tahový. Yakuza: Like a Dragon nepostrádá ani smysl pro humor, kterým excelovala ve všech dosavadních dílech. Tu a tam ovšem narazíte i na věci, které jsou zaměřené na asijskou kulturu a evropské publikum je nemusí vždy pochopit správně.

Pokud jste se již četli naší recenzi, tak jistě víte, že novinku doporučujeme nejen dlouholetým fanouškům série, ale i novým hráčům, pro něž je nástup nového hrdiny perfektní příležitostí.

Přečtěte si  Hogwarts Legacy má umožnit v editoru postav vytvářet Transgender postavy

Yakuza: Like a Dragon vychází 13. 11. 2020 pro PlayStation, Xbox a PC.

 

Zdroj :
Sega, Game Press

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo jako iiiMoryTheory na Twitct.tv.

Další doporučené příspěvky
 
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde na začátku června

Tato hra je šestým vstupem do série Sniper: Ghost Warrior...