Den svatého Valentýna se blíží a pro hráče Apex Legends to znamená návrat velmi oblíbeného duo módu.

Duo, které bylo poprvé představeno listopadu, umožňuje hráčům konečně vytvořit dvoučlenné týmy aniž by se museli “nervovat” s třetím random hráčem, který si na mapě dělá co chce.

Řada fanoušků, včetně mě doufala, že se Duo dostane do Apex Legends jako trvalý režim, ale po krátké době to zase zmizel. Nyní Respawn přináší tento oblíbený režim zpět, ovšem opět jen po omezenou dobu, v rámci Valentýnské akce,  která začíná zítra 11. února. Vývojáři zřejmě úplně neposlouchají co fanoušci opravdu chtějí.

Během této akce navíc Respawn odmění hráče „Double Up“ XP boostem, limit je ovšem na 20k denně. Hráči, kteří se přihlásí během akce, získají také roztomilý Valentýnský odznak 2020, bez kterého nelze v Apexu žít. 

Samozřejmě součástí eventu budou také placené kosmetické balíčky „Through the Heart“ Longbow a „Love of the Game, které budou stát 800 a 500 Apex mincí. Through the Heart bude k dispozici od 14. února a Love of the Game bude k dispozici od 15. do 18. února.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

Apex Legends je k dispozici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Den svatého Valentýna Rendezvous se koná od 11. do 18. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno