Snímek Call of Duty: Warzone provokuje fanoušky zombie k teorii o možném nemrtvém povstání v hlubinách Verdansku.

Teorie fanoušků nabírají na obrátkách poté, co hráči Call of Duty: Warzone začali hledat náznaky zombie v budoucnosti Verdansku. Už dlouhou dobu se spekuluje o jaderné devastaci, nemrtvé invazi a dalších významných změnách Verdansku. Zatímco většina z těchto spekulací může být neopodstatněných, tak zobies by se do hry mohli dostat do Warzone s vlastním příběhem a ne jen jako event během Halloweenu.

Call of Duty: Warzone propletl svůj příběh s Call of Duty: Black Ops Cold War. Zatímco titul ze šedesátých let aktuálně zkoumá aktivní plynovou hrozbu ve Verdansku, v pozadí hry se objevuje vyvíjející se hrozba Zombie. Tato hrozba se nakonec může ve Verdansku objevit jako krátká událost nebo sezóna nemrtvého krveprolití.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

Ve tweetu, který uveřejnil EricMaynardIII objevil fanoušek Call of Duty: Warzone v nemocnici testovací stroj z Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies. Na základě obrázku jej hráč mohl nejen prozkoumat, ale také s ním mohl interagovat a způsobit nějakou neznámou reakci. Tento stroj se objeví v režimu Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies, kde umožňuje hráčům vyměňovat body za odměny. Vzhledem k tomu, že stroj obvykle bere body jen ze Zombies, vyvolal v komunitě spekulace o tom, že se do nemrtví blíží do Verdansku.

https://twitter.com/EricMaynardII/status/1359981733286993920?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1359981733286993920%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-zombies-trial-machine%2F

Fanoušci zombies po úspěšném představení v režimu Blackout Call of Duty: Black Ops 4 čekají na den, kdy se objeví i ve Verdansku. Zombie by totiž mohli být dalším zdrojem kořisti a také by mohli do hry přinést nové taktické možnosti a nabídnout hráčům ještě lepší herní zážitek.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Faktem však zůstává, že Activision a Treyarch neohlásili žádné formální doplňky do hry, ale je známo, že se pomalu blíží Call of Duty: Warzone Season 2, která je plná možností a vzestup nemrtvé hordy by mohl být jednou z nich.

Call of Duty: Warzone je k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno