Zapojte se do dramatického příběhu odehrávajícího se během tří sezón v „Braking Point“ nebo se zapojte do kariérního režimu pro dva hráče s nebo proti kamarádovi.

Codemasters má nový trailer k F1 2021, který poskytuje pohled na všechny různé funkce, na které se fanoušci mohou těšit. Příběhová kampaň „Braking Point“ slibuje různé interakce a drama napříč třemi sezónami, které si vybere pět různých týmů. Můžete také poprvé nastoupit do kariéry pro dva hráče, buď v konkurenci s kamarádem, nebo proti nim.

Se skutečným začátkem sezóny jsou také k dispozici a aktualizovány nové statistiky pilotů po dobu trvání sezóny. Můj tým by měl být také zajímavou jízdou, zejména proto, že si hráči mohou vybrat sedm jezdců světa a legendy jako Ayrton Senna, Michael Schumacher a Nico Rosberg. Spolu s příležitostným a standardním hraním je k dispozici také podpora rozdělené obrazovky.

F1 2021 vychází 16. července po celém světě pro Xbox One, Xbox Series X / S, PS4, PS5 a PC. Ti, kteří si zakoupí Digital Deluxe Edition, k němu mají přístup o tři dny dříve, 13. července. Jako první titul v seriálu pod značkou EA Sports by mělo být zajímavé sledovat jeho ceny (zejména s ohledem na úspěch F1 2020).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno