Fall Guys, nová šílená Battle Royale hra inspirovaná hrami jako Takeshiho hrad, čelí na Steamu negativnímu bombingu. Vývojáři na Twitteru vyzvali hráče, aby s tímto jednáním přestali.

Momentálně probíhá kontrola bombingu na Steamu … Uvádí se v něm, že tým pracuje opravdu tvrdě, aby hra běžela hladce všem hráčům. . “Víme, že je to velmi frustrující, ale pokud byste se mohli zdržet negativních recenzí, dokud nedostanete šanci si hru zahrát, opravdu by nám to pomohlo.” 

Fall Guys neběželo ještě ani den a hra se stala velmi populární. Již víkendová beta naznačila, jak populární hra bude, protože oficiální účet rozdal 800 beta klíčů najednou díky streamerům používajícím předplatné svého kanálu jako platbu za beta klíč. Kromě toho Mediatonic rozdával ještě více kódů hráčům, kteří zoufale chtěli hru vyzkoušet před jejím včerejším oficiálním spuštěním. Hra byla spuštěna včera na PC a PS4. Na PS4 si navíc mohou hráči hru stáhnout zdarma díky předplatnému PS+.

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

Ve službě Steam uživatelé s méně než 5 hodinami nahraného času negativně hodnotí hru, především kvůli přetíženým serverům. Jeden uživatel napsal: „Změním moji recenzi, až budu moci hru skutečně hrát.“ Ovšem objevují se i jiné obavy, jako například z rotace map, nedostatku úrovní a nedostatku obsahu, ovšem to vše má s postupem času do hry přibývat. Ne všechny recenze jsou tedy negativní kvůli přetíženým serverům, ale většina bohužel ano.

Nyní se zdá, že po vydání tweetu od Mediatonic se situace uklidnila a pozitivní recenze překonaly počet negativních recenzí. Oficiální Twitter  Fall Guys toto náležitě ocenil.

Fall Guys je nyní k dispozici na PC a PS4.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno