Ciri v Zaklínači 3 hovořila o svém cestování mezi dimenzemi, přičemž jednou z navštívených byla vyspělá technologická budoucnost, která se až nápadně podobala té, kterou nyní hráči znají ze Cyberpunku 2077. Není proto divu, že se ji hráči snaží v Night City najít.

Někteří fanoušci Zaklínače 3, včetně mě, roky věří, že Geraltova nevlastní dcera Ciri by se mohla v nějaké formě objevit v Cyberpunku 2077. A teď, když je toto nejnovější RPG na trhu, začalo hledání stop a easter eggů, které by nás k Ciri mohlo dovést.

A ano, fanoušci již objevili první easter eggy s Ciri, i když zatím jen v podobě odkazů na postavu ze Zaklínače 3, než postavu samotnou.

Časopis s jasnou titulní obálkou: Pokud chcete hned od začátku najít jasné velikonoční vajíčko Ciri, měli byste se vydat životní cestou Corpo. Pokud půjdeme ke stolu v kanceláři V a otevřete zásuvku, uvidíme časopis s názvem „Retro Gaming“ se známou tváří na obálce. Logické: V roce 2077 je Zaklínač 3 z roku 2015 již retro.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Úkryt pašeráka: Druhý easterr egg na Uaklínače 3 není tak zřejmý, ale odkaz na speciální typ úkolu ve fantasy hře na hrdiny (díky Eurogameru ): úkryty pašeráků, které nabízeli vždy velmi zajímavou odměnu.

V Cyberpunk 2077, mezi Heywood a Pacifica, přímo u vody, najdeme na plovoucí plošině mrtvolu s poznámkou: Zesnulá píše, že „ztratila sílu při hledání úkrytu dalšího pašeráka“. V poznámce tato osoba také vysvětluje, že už našli úkryty všech ostatních pašeráků v Night City.

Hledání pokračuje: Lze předpokládat, že se v Night City ukrývají i další easter eggy a kdo ví, možná jednou náhodně narazíme i na samotnou Ciri. GP

A co vy narazili jste při svém hraní na nějaké další odkazy ze Zaklínače 3? Pokud ano dejte nám o tom vědět v komentáři.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Cyberpunk 2077 je nyní k dispozici na PC, PS4, Xbox One, přičemž next-gen update dorazí pro PS5 a XSX/S na začátku roku 2021.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno