S blížícím se datem vydání Far Cry 5 to vypadá, že se roztrhl pytel s informacemi k této očekávané hře na plno a na svět se dostává řada zajímavostí, přičemž tou poslední je, že hra bude obsahovat kosmetické mikrotransakce, a naopak nebude obsahovat žádné loot boxy.

Během posledních několika měsíců došlo k hluboké debatě o videohrách obsahujících loot boxy. Někteří hráči a státní představitelé se začali domnívat, že loot boxy představují jistou formu hazardu. Což je do jisté míry pravda, pokud platíte za náhodně generovaný obsah, což může vést k výchově nové vlny hráčů závislých na hazardu.

Většina hráčů se zajímala o to, zda jedna z nejočekávanějších her Ubisoftu v tomto roce Far Cry 5 bude, či nebude loot boxy obsahovat. Řada hráčů se domnívala, že ano, neboť vydavatel nedávno přidal loot boxy do některých svých stávajících her, jako například Ghost Recon Wildlands, či Rainbow Six Siege. Nyní ovšem přišla informace o tom, že Far Cry 5 se vydává zcela odlišnou cestou, kdy hra sice bude nabízet mikrotransakce, které hráčům umožní utrácet reálné peníze za  různé  kosmetické předměty, takže hráč bude přesně vědět, co kupuje. Na druhou stranu však ve hře budou zcela scházet loot boxy založené na náhodě a RNG hráčů.

Přečti si  Red Dead Online, Psychonauts a Outlast 2 míří v květnu do Xbox Game Pass

Far Cry 5 bude využívat herní měnu nazvanou Silver Bars, která se bude nacházet v bednách na základnách a na dalších místech v Hope County, budou mít hráči možnost tuto měnu nakoupit za reálné peníze prostřednictvím online shopů. Ubisoft zatím nezveřejnil ceny, za kolik bude Silver Bars prodávat. Zatím také není také jasné, zda Silver Bars budou konečným zdrojem a zda budou hráči schopni odemknout veškerý kosmetický obsah ve hře, aniž by utráceli reálné peníze.

Položky, které si mohou hráči zakoupit se Silver Bars, zahrnují zbraně, vozy, oblečení a kožichy a to v různých variantách.

Far Cry 5 vychází 27. března na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno