Je to jen další pokus hackerů o zneužití očekávané hry k získání citlivých dat.

Far Cry 6 bylo oznámeno v loňském roce a původně měla být vydána již v únoru 2021 . To se však nestalo, protože hra byla odložena na fiskální rok 2022, tedy někdy od dubna do září tohoto roku . Od té doby nastalo informační ticho, ale teď jsme o hře něco dozvěděli a bohužel to není nic dobrého.

Jak podrobně uvádí DSOGaming, společnost Ubisoft rozeslala prohlášení varující před falešnými e-maily. E-maily jsou pozvánky k předčasnému přístupu ke hře. Ubisoft jasně říká, že pro hru zatím není plánován žádný předčasný přístup, a prošetřuje to s návrhem ignorovat jakékoli e-maily a říká:

„Některým našim tvůrcům médií a obsahu jsou zasílány falešné e-maily pomocí domény Ubisoft, která vás zve k účasti na předčasném přístupu k Far Cry 6 . Tyto e-maily prosím ignorujte. Naše bezpečnostní týmy to vyšetřují. “

Zdá se, že jde o phishingový pokus, něco, co je velmi podobné tomu, co se stalo nedávno s Capcomem a jejich nadcházejícím vydáním Resident Evil Village. Takže pokud uvidíte nějaké e-maily o Far Cry 6 , je nejlepší se jim zatím vyhnout.

Far Cry 6 má vyjít pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One a PC někdy v tomto roce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno