Farming Simulator 19 obohacuje soupisku o vozidla značky John Deere
Domů » Hry » Novinky » Farming Simulator 19 obohacuje soupisku o vozidla značky John Deere

Farming Simulator 19 obohacuje soupisku o vozidla značky John Deere

11.7.2019
Publikoval:

Farming Simulator 19, největší a nejlepší Farming Simulátor všech dob, se 23. července rozšíří o DLC John Deere Cotton!

Společnosti GIANTS Software a Focus Home Interactive se těší, až vám představí nové vozidlo od slavného výrobce včetně příslušného vybavení, které vylepší vaši produkci bavlny.

Nové oficiální rozšíření přinese zcela nové vozidlo od slavné farmářské značky John Deere, které se poprvé představilo ve hře Farming Simulator 19 – CP690 Cotton Picker. Prohlédněte si ho v akci v krátké upoutávce níže. Tento balíček dále obsahuje šest kusů vybavení pro produkci bavlny, které můžete používat s tímto novým vozidlem, a to od značek McCormack Industries a Lizard brands. Ty také přinášejí další novinku v sérii Farming Simulator: kulaté balíky bavlny.

Přečtěte si  Datum vydání The Last of Us Part 2, se údajně objeví v příštím State of Play

Toto DLC vyjde 23. července na PlayStation 4, Xbox One, PC a Mac. Majitelé Season Passu na PlayStation 4 a Xbox One si budou moci stáhnout DLC John Deere Cotton na své konzole v rámci Season Passu. Noví hráči na PS4 či Xbox One si budou moct pořídit DLC John Deere Cotton v rámci společné digitální nabídky společně se všemi dalšími DLC obsaženými v Season Passu, a to zakoupením Farming Simulator 19 Premium Edition.

GIANTS Software a Focus Home Interactive se těší, že v následujících měsících budou vydávat další obsah pro Farming Simulator 19, protože zábava s Farming Simulator 19 a The Farming Simulator League ještě nekončí.

Přečtěte si  Nový trailer k Blair Witch vás provede strašidelným lesem ve 4K

DLC John Deere Cotton DLC vyjde 23. července na PC, Mac, PlayStation 4 a Xbox One. Farming Simulator 19 je právě v prodeji.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Další doporučené příspěvky
 
Nový únik informuje o grafickém výkonu PlayStation 5

Vážený japonský hardware leaker zveřejnil informace týkající se GPU PlayStation...