FIFA 21 přidává co-op mode, upravitelný stadion, nové ikony, aktualizované odměny a mnoho dalšího do režimu Ultimate Team.

Není třeba připomínat, že Ultimate Team je tím, kde EA Sports vydělává ve hře FIFA všechny své peníze, proto není divu, že do jednoho z nejziskovějších režimů videoher přichází spousta změn. 

Pravděpodobně nejzajímavější novou funkcí pro Ultimate Team ve FIFA 21 je schopnost vstoupit do online co-op. Je to režim, který milovala řada fanoušků série PES a je tedy na čase, aby jej EA Sports přidalo do své hry. Vy i se svým kamarádem nyní můžete vstoupit do online nebo AI hry, abyste mohli konkurovat světu. Kdokoli je nastaven jako hostitel, vybere si tým, který budete používat. 

Důležité je, že oba hráči postupují v kooperaci. Důvodem je, že EA do této směsi zavádí nové cíle spolupráce. Některé z nich jsou zcela oddělené od běžných cílů. 

Pokud jde o cíle, cílem FIFA 21 je rozšířit sezonní události, které se vyskytly ve FIFA 20. V loňském roce to byly v podstatě battle passy, kterými byste pomalu prošli, abyste získali novou kosmetiku, hráče a balíčky. Díky letošní verzi vám dávají na výběr mezi dvěma týmy. Můžete si například vybrat mezi Inter Milán a AC Milán.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Bez ohledu na to, jakmile si vyberete stranu, každý cíl, který dokončíte, odmění váš tým XP body. Váš tým tak odemkne nové odměny pro všechny.

FIFA 21 také prostřednictvím Friendlies přináší zpět hry se specifickými omezeními v budování týmu. To bylo již naznačeno minulý měsíc, během promo akce Summer Heat „Super Silvers“.

Co se kartiček týče, tak tým potvrdil, že počet ikon v této sezóně zasáhne trojciferné číslo.

Jednou z dalších velkých funkcí je nový stadion FUT. V zásadě je to způsob, jak přizpůsobit hřiště, na kterém hrajete, v mnohem větší míře, než tomu bylo dříve. Nového stadionu se samozřejmě můžete vzdát a hrát v nejslavnějších arénách světa. Prostě pak jen nebudete mít plnou kontrolu nad tím, jak vypadají. 

Poslední věcí, která stojí za zmínku, je to, že EA se konečně zbavuje fitness karet. Vaši hráči stále budou ztrácet kondici během zápasů, ale nově se nebude přenášet ze hry do hry. To je něco, co hráči už nějakou dobu chtěli, takže je fajn, že je vývojáři vyslyšeli. 

Zatímco většina těchto změn se jeví jako pozitivní, největším problémem FUT bude vždy velký tlak na mikrotransakce, které jsou již například v Belgii zakázané.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

FIFA 21 vychízí na PC, PS4 a Xbox One 9. října, později hra dorazí také na Switch, PS5 a XSX.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno