Společnost EA by klidně mohla upustit od každoročního vydávání sportovních her, nemálo hráčů nebaví každoroční vydávání sportovních her a EA je společností, která jich vydává zdaleka nejvíce a klidně by mohlo od této své tradice upustit.

Tato možnost je v současnosti v rámci diskusí, ale očividně to není něco, co by bylo naprosto nereálné. CEO EA, Andrew Wilson, v rozhovoru se serverem Bloomberg  tuto možnost přiblížil. Podle jeho slov tedy reálně přemýšlejí nad možností skončit s každoročním vydáváním nových sérií a namísto toho přijít s jinou možností, jak udržovat hry aktuální. Stává se totiž, že mezi ročníky nejsou až tak drastické změny, které by do hry bez problémů věděli přidat i formou aktualizací.

Tuto variantu by jistě uvítala i řada hráčů, která by raději zaplatila menší částku za aktualizaci soupisek a statistik, než plnou cenu. Navíc by vývojáři měli daleko více prostoru na vylepšení a změny, což by mělo za následek větší kvalitu vydávaných her.

2 KOMENTÁŘE

  1. Souhlasím, bylo by to super…takhle se i tříští hracska komunita….nekdo pro malo zmen zůstane u stareho rocniku a pak i noveho mate problem najit online zapas….

    • Co si pamatuji, tak velká řada hráčů zůstala na předchozí konzoli u Fifa 12 a pak přecházeli až na Fifa 15

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno