Generální ředitel PlayStation, Jim Ryan, uvádí, že televizní seriál The Last of Us a datum vydání filmu Uncharted nebyly ovlivněny současnou pandemií COVID-19.

The Last of Us i Uncharted jsou bez pochyby naprostými herními klenoty společnosti Sony, které byly fanouškům představeny již před lety, jejich filmové a televizní adaptace jsou však stále ve výrobě.

V současné době je o těchto adaptacích známo jen velmi málo. HBO pracuje na televizním seriálu The Last of Us, zatímco několik studií spolupracuje s PlayStation Productions na tvorbě filmu Uncharted. Pokud jde o Uncharted, je známo, že Tom Holland, Marvel’s Spider-Man , bude hrát hlavní postavu Nathana Drakea. Tom bude hrát po boku Marka Wahlberga z The Departed a film je v současné době v postprodukci. O HBO seriálu The Last of Us se toho ví méně , ale Pedro Pascal a Bella Ramsey jsou hlavními aktéry projektu.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

I když se fanoušci mohou obávat, že oba projekty nemusí pokračovat podle plánu, nedávný rozhovor s generálním ředitelem PlayStation Jimem Ryanem odhaluje, že tomu tak není. Pandemie COVID-19 sice ovlivnila výrobu řady filmových projektů a televizních pořadů, jako například druhou sezónu seriálu The Witcher společnosti Netflix. Ryan však údajně slíbil, že The Last of Us ani Uncharted nebudou mít zpoždění. Datum vydání filmu Uncharted do roku 2022 stále platí a datum vydání seriálu The Last of Us je stále neznámé.

I když pandemie v tomto případě neovlivnila produkci, není známo, jaké další projekty mohla COVID-19 odložit. Koneckonců, generální ředitel PlayStation Productions, Tony Vinciquerra, nedávno uvedl, že společnost má v práci dalších 10 adaptací. 

Tyto informace jistě potěší všechny fanoušky výše uvedených značek. Film Uncharted by měl mít světovou premiéru 11. února 2022, zatímco uvedení TV seriálu The Last of Us je zatím neznámé. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno