Film Uncharted bude údajně od února natáčen v Berlíně
Domů » Filmy/Seriály » Film Uncharted bude údajně od února natáčen v Berlíně

Film Uncharted bude údajně od února natáčen v Berlíně

Zdá se, že se kola ohledně natáčení filmu Uncharted konečně uvedla do pohybu a film, v němž se hlavní role zhostí Tom Holland se začne v únoru natáčet v Berlíně.

Film Uncharted se blíží. Teda již několik let, ale nyní se zdá, že konečně bylo rozhodnuto o konečném obsazení hlavní role a také postu režiséra. 

Film, pokud se nedej bože opět něco nezmění, bude režírovat Travis Knight, který stojí například za filmem Bumblebee a hlavní roli Nathana Drakea ztvární Tom Holland, který je posledním představitelem Spider-Mana. První klapka by měla dle informací padnout v únoru 2020 v Berlíně. Film by se měl kromě Berlína natáčet také v Kolumbii.

Přečtěte si  Hideo Kojima získal zápis do Guinessovy knihy rekordů za nejsledovanějšího herního ředitele

Produkce filmu Uncharted bojuje více než deset let s obtížemi  a měnícími se režiséry. Joe Carnahan, Shawn Levy a Dan Trachtenberg patří mezi ty, kteří se již k projektu obrátili zády.

V srpnu bylo mimo jiné oznámeno, že film Uncharted se má stát prvním filmem nově vytvořeného filmového studia PlayStation

A co vy, jak se těšíte na filmové zpracování Uncharted a věříte, že film dopadne dobře?

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Událost Icetide pro Anthem oznámena na vánoční svátky
3 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Netflix potvrdil druhou sezónu seriálového Zaklínače, včetně informací o startu a obsazení

Ještě před začátkem 1. sezóny 20. prosince, Netflix oficiálně potvrdil,...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů