Po mnoha měsících konečně Square Enix oznámil vydání další epizody Final Fantasy 7: Remake s podtitulem Intergrade, který se bude věnovat příběhu s Yuffie.

Intergrade se bude věnovat Yuffie, která se vrhá do Midgaru a pouští se do vlastní bitvy. Spolu s jedinečnými pohybovými schopnostmi má také zajímavé bojové schopnosti, včetně několika týmových útoků.

PS5 verze hry se může pochlubit pokročilými efekty mlhy, vylepšeným osvětlením a rychlými načítacími časy. Zahrnut je také foto režim a možnosti upřednostnění rozlišení 4K nebo snímkové frekvence 60 FPS. Majitelé PS4 mohou také využít bezplatný upgrade na verzi PS5, ačkoli Intergrade je třeba zakoupit samostatně. Zdá se, že to naznačuje, že verze PS5 bude stát více peněz, protože obsahuje více obsahu a funkcí.

Přečti si  Na louce - Příroda je skutečně ráj...

Final Fantasy 7 Remake: Intergrade vychází 10. června nA PS5. Zda epizoda příběhu přijde i pro hráče PS4, se teprve uvidí.

Sony vedle Final Fantasy 7 Remake: Intergrade pro PS5 oznámilo i další projekty Final Fantasy 7. Jedním z nich je Final Fantasy 7: Ever Crisis , který pro iOS a Android přijde v roce 2022

Je to hra „pro jednoho hráče“ strukturovaná podle kapitol, která pokrývá celou časovou osu série.

Podle Square Enix na Twitteru je Final Fantasy 7: Ever Crisis „ kapitolou strukturovaná hra pro jednoho hráče“, která pokrývá celou časovou osu série. Zahrnuty jsou události ze základních her a kompilačních titulů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno