Pozorným hráčům jistě neutekl fakt, že v Pleasant Parku vyrostlo koncertní pódium. Účel této stavby bude naplněn dnes večer ve 20:00 našeho času.

Marshmello vstoupil do podvědomí hráčů poté, co s Tylerem Ninjou Blevinsem vyhráli bohatě dotovaný turnaj, který byl pořádán samotnými Epic Games. Nyní se tento hudebník dočkal od vývojářů velké pocty a do hry se dostal nejen jeho skin, ale také dva tanečky, spray, krumpáč a glider. Část těchto itemů můžete získat splněním tří úkolů, které najdete ve hře. Tím to ale nekončí. Marshmellow bude hlavní hvězdou live eventu, který je naplánovaný již na dnešní večer.

 

Hráče Battle Royale, kteří hráli v pátek mohl překvapit hlas, který se rozĺéhal po celé mapě. Ano, byl to právě již zmíněny umělec, který zval na dnešní akci. Epic Games nepřestávají na Fortnite pracovat a my tu tak máme další překvapivý live event, který hráčům Fortnite určitě zpříjemní víkend.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Uvidíme se v Pleasant Parku. Fortnite je dostupný pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, Nintendo Switch a pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno