Po zhruba šest hodin dlouhé údržbě a implementaci patche 1.0.3 jsou servery Destiny 2 opět v provozu a hráči se tak mohou vrátit zpět ke svým oblíbeným aktivitám. Co vše ale patch přinesl?

Výše zmíněný patch má ve hře opravovat několik zásadních chyb a bugů, ale především připravil hru pro návrat frakcí.

Bez popisu

Destiny 2 bylo připraveno výše umíněným patchem na tzv. Frakčním Shromáždění. Jedná se o staré známé Dead Orbit (Arach Jalaal), Future War Cult (Lakshmi-2) a New Monarchy (Executor Hideo). Ti se do nového Toweru vrátí na omezenou dobu a to již dnes 26. září a jejich návrat bude trvat do 3. října. Jedná se tak o speciální událost, která se v Destiny 2 bude opakovat s podobnou pravidelností jako Iron Banner.

Přečti si  Unikly nové záběry z The Division: Heartland

Bez popisu

Tyto frakce pověří hráče, aby pro jednu z frakcí, kterou si vyberou shromažďovali zásoby a zničili nepřátelské zdroje. To se bude dít pouhým hraním hry a aktivit, které nabízí (Eventy, Striky, Raid, atd.), tím získáte Factions Tokens za něž získáte balíčky odměn stejně jako u jiných NPC ve hře. Věříme ale, že odměny budou padat s vyšším power než u stálých NPC.

Každá z frakcí má navíc ve své nabídce jednu extra silnou zbraň kterou bude možno získat.

Bude se jednat o jakýsi závod na jehož konci budou níže uvedené zbraně k zakoupení u vybrané frakce za 50.000 Glimmerů ovšem pokud budete členy vítězné frakce cena bude pouhých 1.000 Glimmerů. Vítěz bude jmenován 3. října v 19:00 našeho času.

Přečti si  Na PC je k dispozici první Lady Dimitrescu Nude Mod

Dead Orbit – Scoutku

FWC – pulsní pušku

New Monarchy – sidearmu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno